Baldlita - baldų gamintojas

Mūsų įmonė UAB Baldlita LT specializuojasi nestandartinių baldų gamyboje. Stengiamės nuolat atnaujinti bei plėsti medžiagų asortimentą, todėl nestovime vietoje ir visada ieškome naujausių baldų sprendimo galimybių.

Galime jums pasiūlyti pagaminti virtuvės, svetainės, vonios ar miegamojo baldus. Taip pat spintas varstomomis, stumdomomis durimis ar drabužinės baldus. Gaminame ir indvidualius užsakymus, stalus, komodas ar interjero detales.

Gamyboje naudojame įvairiausias medžiagas lmdp ir dažytą mdf plokštę, įvairius stiklus, veidrodžius dekoruotus ir tonuotus, naturalų lukštą bei medžio masyvą, compact hpl, fanerą, baldinį linoleumą, akrilines bei betonines plokštes, įvairiausius aliuminio profilius bei metalo konstrukcijas. Klientams siūlome gerai žinomų gamintojų furnitūrą kaip Hettich, Blum.. ir tai tik dalis ką galime panaudoti siekdami įgyvendinti jūsų lūkeščiams.

Baldus projektuojame atsižvelgiant į kiekvieno kliento galimybes bei poreikius.

Mums svarbus kiekvienas klientas. Atvyksime į jūsų namus jums patogiu laiku. Išklausysime jūsų pageidavimus, patarsime, suprojektuosime ir padėsime išsirinkti spalvas, furnitūrą. Taip pat priimame ir jūsų indvidualius projektus.

Pagrindinis įmonės tikslas: domėtis naujovėmis ir patenkinti visus klientų poreikius, kad kiekvienas klientas savo namuose jaustųsi ypač komfortabiliai.

Esame pasiruošę įgyvendinti jūsų jaukių namų viziją.

Susisiekite su mumis +370 676 55118


© 2023 UAB "Baldlita LT". Klaipėda, Kretinga, Gargždai, Palanga, Skuodas, Plungė, Šilutė. Svetainių kūrimas: iTechnologijos